Títo Otužilci

Sa nemajú kde zohriať

Ľuďom bez domova hrozí každú zimu podchladenie. Adoptujte si posteľ v Depaul Slovensko a pomôžte nám ochrániť ich pred mrazmi.

Vyberte si posteľ, ktorú by ste radi podporili

Prosím, zapojte sa do adopcie našich postelí. Vďaka pravidelnej pomoci dokážeme pomáhať najviac.

Za vašich 9 € mesačne dokážeme poskytnúť posteľ v Nocľahárni sv. Vincenta, teplú večeru, prístup k hygiene a sociálne poradenstvo.

Za vašich 15 € mesačne vieme poskytnúť posteľ v Útulku sv. Vincenta kde si môžu preliečiť chrípku aj získať pomoc s vybavením dokladov a hľadaním práce.

Za vašich 29 € mesačne, môžeme poskytnúť posteľ v Útulku sv. Lujzy, kam sa môžu uchýliť po vážnej operácii a kde im pomôžeme nájsť nový domov.

Čo znamená
adopcia postele?

Ročne sa na nás obráti viac ako tisícpäťsto ľudí. Niektorí prídu raz, iným pomáhame pravidelne. Tak, ako by sme pomohli v prípade núdze aj vám a vašim blízkym, aj im poskytujeme teplé jedlo, ošatenie, sociálne poradenstvo a to najdôležitejšie – teplo vo forme postele a ľudské teplo od našich kolegov.

Žiaľ, naše finančné možnosti sú obmedzené a počas zimy je pre nás takmer nemožné pomôcť každému. Adopciou sa stanete podporovateľom našich postelí formou pravidelného mesačného daru. Pomôžete nám byť oporou pre viac ľudí v núdzi, prežiť zimu a dobre sa pripraviť na tú ďalšiu.

Pozrite si náš kampaňový spot

Prečo si zaslúžia
našu pomoc?

Ľudia bez domova sú ako my. Mnohí stratili zamestnanie, milovanú osobu alebo trpia vážnou chorobou. Depaul Slovensko je nezisková organizácia, ktorá sa snaží pomáhať všetkým, ktorí zostali na ulici. Pretože ulica nie je a pre nikoho nemôže byť domov.

Iné formy podpory

Ak to je čo len trochu možné, prosíme vás o pravidelnú pomoc.
Ak by ste nás predsa len chceli podporiť jednorazovo, môžete využiť nasledujúce možnosti:

50 €

Jednorazový dar vo výške 50 € na dezinfekčný a zdravotný materiál do našich zariadení.

80 €

Jednorazový dar vo výške 80 € na budovanie sociálneho bývania pre ľudí bez domova.

Jednorazový dar vo výške, ktorú si sami stanovíte. Budeme vďační za akýkoľvek príspevok.

Copyright © 2021 Depaul Slovensko súčasťou Depaul International